Kendine bir fırsat tanı; keşfet ve ifade et kendini!

Kendi konfor alanınızı terk etmek pek kolay olmayabilir, hatta belki ürkütücü gelebilir. Ama, öte yandan, farklı mekanların sunacağı şaşırtıcı, yada hayran bırakan özelliklerin, güzelliklerin de çekici olduğu ve özellikle tatil dönemlerinde arzu edildiği de bir gerçek. Düşünsenize, bambaşka bir dünyanın, farklı kültürlerin, değişik tatların, kokuların, farklı renklerin, seslerin, daha önce denk gelmediğiniz görüntülerin vereceği heyecan ve haz…
Gidip o farklı dünyaya konuk olmak…
Bunların cazibesi de yadsınmaz olsa gerek.

Klasik bir gulete konuk olmak da eşsiz bir deneyim olmakla kalmaz, keyifli ve ilham veren anların yaşandığı büyüleyici atmosfer konuklarına unutulmaz yaşam kesitleri kaydettirir. Ama hepsinden önemlisi, konuk olacağınız gulet yaşamı, kendiniz ile ilgili yeni şeyler öğreneceğiniz, kendinizi keşfedeceğiniz bir fırsat yaratır.

Efsanevi Arshipel Guleti tam da bunu yaşatmak üzerine kurgulanmıştır. Sadece teknenin kendi karakteri değil, hepsi Güney Ege’nin suları ve rüzgarları ile birlikte büyümüş, özenle seçilmiş mürettebat (ekip) da size, heyecan dolu böylesi bir serüveni yaşatmak için uygun yaşam kesitlerini sunmak için hizmet ediyorlar.

Let's cook together!

Please contact us for an experience of culinary arts on board. Let's cook beautiful Aegean dishes together with fresh ingredients from village bazaars and direct from the sea. Let's make pickles and jams.
Arshipel Family