Teknede Neşeli Aile Tatilleri

Aileler İçin Keyifli, Bir O kadar da Ufuk Açıcı Deneyimler

Her Büyüklükteki Aileler İçin Tekne Keyfi…

Arshipel Guletinde çocuklarla yapılacak bir tatil, çeşitli etkinlikler ve eğlenmeyi, çok farklı bir ortamda bir arada yaşayabileceğiniz eşsiz bir deneyim olacaktır.

Çocuklar her gün farlı bir yere gitmeyi, farklı özellikleri görüp keşfetmeyi çok, ama çok severler. Günlük rotalarınızı çocuklarınızla birlikte planlamak onlar için hem çok eğlendirici bir deneyim olacak, hem de kendilerini çevreleyen doğayı daha iyi tanımalarını sağlayacaktır.

Beton yüzme havuzları, suni oyun alanları ve temalı parklar yerine doğal plajlar, koylar ve elbette teknenin kendisi çocuklar için sınırsız bir keyif ve hem onlar, hem de anne babaları için unutulmayacak anılar yaratıyor.  

Stresten uzak yaşam anlayışı ve yerel halkın dostça yaklaşımları, Ege sahillerini ailece yapılacak tekne tatilleri için çok uygun bir seçim olarak öne çıkartmaktadır.

Öte yandan, Türkiye’nin güneybatı sahilleri (antik Karya ve Likya sahilleri), yüzme, su oyunları ve balık tutma gibi aktivitelere ev sahipliği yapan eşsiz koyları ve eski  medeniyetlerin tarihi mirası olan çok sayıda ören yerleri gibi keşfetmeyi bekleyen güzellikleri ile çocukları ve anne babalarını mutlu etmek yolunda da belirginleşmektedir.