logo_colour

Gerçek Gulet Deneyimi

Ege ve Akdeniz sahillerinin ve komşu Yunan adalarının sunabileceği eşsiz güzellikleri ve klasik ahşap bir teknede yaşamın yarattığı ilham dolu duyguları tatmak için bir gulet tatili kimsenin kaçırmak isteyeceği bir fırsat değildir.

Çoğuna karadan erişim olmayan saklı koylarda, turkuaz sularında yeni deneyimler yaşamak, çözülüp rahatlamak,

Sahil kasabaları ve balıkçı köylerinden taze balık alıp, hemen oracıkta yetiştirilmiş taze ürünler ile birlikte tadına doyum olmayan yemekler yapmak, yemek,
Yıldızların altında uyumak, gün doğumunu doyasıya hissetmek, güneşi her akşam başka bir yerde batırmak,
Özgürlüğün tadına varmak, yaşamın temposunu gönlünce ayarlamak ve elbette unutulmaz anılar biriktirmek…

Bunlar muhtemelen bir gulet tatili hakkında başkalarından duyabileceklerinizden sadece bazıları.

Arshipel Guleti, ödünsüz güvenlik ve konfor anlayışı ile bir klasik ahşap teknenin gönül okşayan keyifli ortamını güzel bir dengeyle ve elbette övünçle misafirlerine sunuyor.

SafeTourismornek2

GÜVENLİ TURİZM

Turizm Bakanlığınca oluşturulan "Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı", yerli ve yabancı turistlerin Türkiye'deki seyahat ve konaklama süreçlerinde alınması uygun olan tedbirleri belirlemiş ve önermektedir.
Program kapsamında önerilen tedbirleri benimsemiş olarak. Arshipel Guleti'nde en üst düzeyde uygulamaya gayret gösteriyoruz.

covnothere

CoVid 19'a geçit yok!

Arshipel Guleti'nde CoVid 19 virüsünün yayılmasını engellemek adına uygulanabilir her tedbiri alıyoruz. Misafirlerimizin de bu konuda bize verecekleri desteğin çok değerli olduğunu düşünüyoruz.